Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

GODDESS PROPERTY - exkluzívne - PREDAJ - 1.5 izbový byt 40 m2 so záhradkou 20 m2, Bystrická ulica - Devínska Nová Ves

Cena:
dohodou
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava IV
Obec: Bratislava-Devínska Nová Ves
Ulica: Bystrická
Kategória: Byty
Druh: 2 izbový byt
 
Podlahová plocha: 40 m2
Stav objektu: novostavba
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 293
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

GODDESS PROPERTY ponúka na predaj 1.5 izbový byt aj so záhradkou v Bratislave, mestská časť Devínska Nová Ves. Bystrická ul.

Prečo sa rozhodnúť pre tento byt:

-v prvom rade sa jedná o 5 ročnú novostavbu tzv. komorného typu, t.j. bytový dom má len 4 podlažia, takže žiaden veľký bytový dom a spolu s jeho architektúrou, ktorá je riešením príjemného rodinného bývania vytvára pocit domova a pokoja
-lokalita – tá je určená práve pre tých, ktorí obľubujú kľudnejšiu a pokojnejšiu lokalitu pred hlukom centra, je to miesto na okraji satelitu s novými domami a napriek vzdialenosti od centra s dobrou dostupnosťou priamo na hlavnú cestu Bratislava-Devínska Nová Ves a diaľničný obchvat
- V blízkom okolí sú Devínska Kobyla a Malé Karpaty, čo ocenia milovníci zelene

A čo samotný byt?
Ten je zariadený s vkusom a dôrazom na detail a maximálne využitie priestoru, jeho výmera je 34,77m2 a plus balkón/terasa o výmere 5,66m2 a predzáhradka o výmere 20,91 m2, takže dokonalé miesto pre ranné posedenia pri káve s pohľadom na zelený trávnik, alebo kvety, hranty s bylinkami, kríčky, (novej majiteľke/majiteľovi sa medze v kreovaní tohto priestoru nekladú).
Byt sa predáva zariadený.
V zadnej časti bytového domu je väčšia zelená plocha na využitie ihriska pre menšie deti a plus altánok na posedenie s priateľmi, susedmi.

A pokiaľ budúca majiteľka/majiteľ vlastnia auto, je možné po dohode prikúpiť aj parkovacie státie na parkovisku, ktoré je odčlenené od cesty plotom a automatickou bránou.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr.Bc. Eliška Danko
Telefón:+421 903 399 155
E-mail:eliska.danko-ZVNC-goddessproperty.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.